Apie mus
Susisiekite su mumis:
8 626 92008
E-krepšelis:
0 prekių

Apie musInternetinė vaikiškų drabužėlių parduotuvė VAIKĖJA (Individualios veiklos pažymos Nr. (4.65)-332-4618.) - tai vieta, kur Jūs galite rasti geros kokybės plačiai žinomų gamintojų vaikiškų drabužėlių už nedidelę kainą. VAIKĖJOS kolektyvas gerai žino, ko labiausiai reikia vaikui, į ką reikia atkreipti dėmesį įsigyjant drabužėlį savo vaikučiui, dėl to prekės parduotuvei renkamos krupščiai įvertinant gaminio kokybę.

VAIKĖJA savo klientams siūlo patogų ir modernų atsiskaitymo už prekę būdą – sąskaitos apmokėjimas naudojantis mokejimai.lt paslauga.

VAIKĖJOS prekės pirkėjams išsiunčiamos iš karto po to, kai gaunama informacija apie prekių apmokėjimą. Prekės siunčiamos naudojantis „Lietuvos pašto“ paslaugomis, pirmenybine registruota siunta.

Kiekvienu Jums rūpimu klausimu galite susisiekti su mumis bet kuriuo Jums patogiu būdu: skambindami nurodytu telefonu Nr. 8 626 92008, rašydami elektroniniu paštu, adresu info@vaikeja.lt, susisiekdami per Skype, bendraudami su mumis socialiniame tinkle Facebook arba tiesiog palikdami žinutę tiesiog čia:

El. paštas:info@vaikeja.lt
Telefonas:8 626 92008
Skype adresas:vaikeja
Facebook: