Kaip pirkti
Susisiekite su mumis:
8 626 92008
E-krepšelis:
0 prekių

Kaip pirkti


 1. IŠSIRINKITE PREKES: Naudodamiesi parduotuvės sistema, apžiūrėkite „Vaikėjos“ parduotuvėje esančias prekes ir išsirinkite Jums patikusias. Išsirinkę patinkančią prekę, prie jos paspauskite mygtuką "Į KREPŠELĮ" (lango viršuje iškart atsiras prekių skaičius Jūsų krepšelyje). Kai jau pasirinkote visas prekes, paspauskite nuorodą lango viršuje – atsidarys Jūsų krepšelis su pasirinktomis prekėmis. Čia dar galėsite išimti prekes, dėl kurių abejojate.
 2. NURODYKITE DOVANŲ KUPONO NUMERĮ (jei turite): „Vaikėjos“ parduotuvėje galima įsigyti ir dovanų kuponų, kuriais galite pradžiuginti sau artimus žmones ir taip leisti jiems patiems išrinkti vaikučiams rūbus neprisiimant atsakomybės sau. Dovanų kuponai įvairiomis progomis dovanojami ir „Vaikėjos“ ištikimiausiems klientams. Kiekvienas dovanų kuponas turi individualų numerį, kurį, norėdami pasinaudoti kuponu, turėtumėte įrašyti į tam skirtą vietą „Pirkinių krepšelio“ puslapyje.
 3. ATKREIPKITE DĖMESĮ Į SIUNTIMO KAINĄ: Prekių siuntimo kaina visoje Lietuvoje - 2,39 euro. Perkant prekių už 45 € ir daugiau, siuntimas nieko nekainuoja. „Vaikėja“ prekes pristato naudodamasi „Lietuvos pašto“ paslaugomis. Vaikėjos prekės pirkėjui yra siunčiamos pirmenybine regsitruota siunta.
 4. PATVIRTINKITE UŽSAKYMĄ: Kai atliksite visus aukščiau išvardintus veiksmus, spauskite mygtuką "TOLIAU" ir eikite į UŽSAKYMO formą. Ten surašykite tikslius savo duomenis, kurie reikalingi, kad prekės būtų pristatytos Jums. Įrašę reikalaujamą informaciją, spauskite mygtuką "UŽSAKYTI".
 5. SUMOKĖKITE UŽ PREKES:
  • Paspaudus mygtuką "UŽSAKYTI", pirkėjas nukreipiamas į www.mokejimai.lt puslapį, kuriame pateikiama „Vaikėjos“ kontaktinė informacija, duomenys apie mokėtiną sumą bei paprašoma nurodyti savo elektroninio pašto adresą, kuriuo pirkėjas, atlikęs mokėjimą, gaus detalią informaciją apie atliktą mokėjimą. Atitinkamame laukelyje nurodžius elektroninio pašto adresą, spaudžiamas mygtukas „TĘSTI MOKĖJIMĄ“;
  • Naujai atsidariusiame puslapyje pasirenkamas pirkėjo naudojamas bankas ar kitas pirkėjui priimtinas mokėjimo būdas ir spaudžiamas mygtukas „TOLIAU“;
  • Pasirinkus banką, pirkėjas nukreipiamas į pasirinkto banko elektroninę sistemą ir vadovaudamasis to banko nustatyta tvarka atlieka mokėjimą. Atkreiptinas dėmesys, kad banko suformuotame mokėjimo pavedime bus nurodyta jog pinigų gavėjas yra ne „Vaikėja“, o UAB EVP INTERNATIONAL (mokejimai.lt). Toks mokėjimo gavėjas nurodytas todėl, kad mokėjimas už svetainėje www.vaikeja.lt pasirinktas prekes ar paslaugas yra atliekamas į UAB „EVP International" (mokejimai.lt) banko sąskaitą. Visą atsakomybę už lėšų pervedimą galutiniam gavėjui prisiima UAB „EVP International";
  • Sumokėjus, nuspaudžiamas mygtukas „GRĮŽTI PAS PARDAVĖJĄ“.

Jei perkant iškilo klausimų, susidūrėte su nesklandumais, o gal kilo gerų minčių – susisiekite su mumis. Kiekviena Jūsų pastaba šią internetinę parduotuvę padarys dar patogesnę JUMS.